צמיד חריטה לגבר

למצוא את המתנה המושלמת

גברים רבים אוהבים אופנה, מחוברים אליה ונשארים עדכניים. ביגוד אופנתי על שלל הסגנונות, אביזרי אופנה נלווים ותכשיטים מעוצבים, הפכו לא מזמן לפריטים נחשקים גם על ידי גברים. לא מעט גברים משקיעים בטיפוח האישי ובתדמיתם החיצונית. זו חשובה להם, ומאפשרת להם ליצור לא פעם את הרושם הראשון, המתאים להם.

לפנק במתנה ייחודית

נשים הרוצות לפנק את הגבר שלהן במתנה מקורית תפגושנה באין סוף פריטים המצויים בשוק. החל מאביזרים שונים ומגוונים לספורט, מוצרי בישום וטיפוח, ביגוד יפה ומגוון, אביזרים ליין, לארוחות גורמה ובישול, עינוגים כמו עיסויים וספא ועוד כהנה וכהנה. בתוך המבחר הרב גווני תעדפנה אחרות לחפש את התכשיט המיוחד והמקורי אותו תוכלנה להעניק לגבר שלהן כאות לאהבתן. שעונים מסוגים שונים כמו: שעון אלגנטי, שעון לגבר הספורטיבי או שעון לאוהב השטח והאתגרים ללא ספק נמנים על המתנות הקלאסיות. שרשרת יפה ובולטת שתעטר כל צוואר, עשויה מזהב, כסף או עור בוודאי תתקבל באהבה על ידי גברים רבים.

לא מעט גברים יעדיפו דווקא את הצמיד כדי לעטר את פרק ידם. לעיתים יהיה זה צמיד המלווה את השעון, ולעיתים צמיד נפרד על פרק יד חשוף. מתנה מקורית ומיוחדת היא צמיד חריטה לגבר. לבעל, לאבא, לחבר או לבן הזוג. צמיד שכזה יכול להיות עשוי מחומרים שונים ובעיצובים יפהפיים. החל מכסף טהור, עור אמיתי ו/או שילובים בין כמה חומרי גלם שונים. צמיד עם עיצוב וחריטה אישית הוא רעיון מקורי למתנה אישית מאד.

על הצמיד אפשר לחרוט בדרך כלל כל דבר. אפשר לחרוט בצדו החיצוני ובצדו הפנימי כאחד. אפשר לחרוט מילים, תאריכים ועוד. ניתן לבקש חריטה בשפות שונות, ברכות, תפילות וכמעט כל העולה על רוחכן או רוחכם. אפשר לחרוט בכל פונט ובכל גודל אותיות, כמובן בהתחשב ברוחב הצמיד וגודלו. בצמיד עור ניתן לדוגמא לשלב לוחית כסף ועליה לחרוט ברכה מיוחדת. כל צמיד עם הקדשה אישית החרוטה עליו, ירגש כל גבר.

למי שמעוניינות במתנה מקורית ואופנתית, מתנה מרגשת וייחודית, חנות התכשיטים erez jewelry  היא המקום לפנות אליו. במקום מגוון פריטים מהם ניתן לבחור ואיכות ללא פשרות. לפרטים, ניתן ליצור קשר בטלפון 050-325-3331

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *